ReuseROADSHOW Pepy Libického OC PLZEŇ Plaza

Libovky_RR_Plzen

 

Pepova Reuse ROADSHOW naplní amfiteátr a park u OC Plzeň Plaza!

Neděle 23. 6. 2024 bude dnem plným zábavy a inspirace v OC Plzeň Plaza, kde se koná třetí zastávka letošní Reuse ROADSHOW Pepy Libického. Park u OC Plzeň Plaza se stane dějištěm této nezapomenutelné události, která láká na plně vybavenou pojízdnou dílnu a mnoho zajímavých hostů z televizních pořadů.

Datum: 23. 6. 2024

 

Čas: 10:00–18:00

 

Místo: OC Plzeň Plaza Amfiteátr a park Plaza

Vstup: zdarma

Tento den se můžete stát součástí Pepovy dílny, kde se můžete nejen podívat na ukázky práce s různými materiály a nástroji, ale také se sami zapojit do tvorby pod vedením šikovných lektorů. Reuse ROADSHOW Pepy Libického je iniciativou, která přináší do života principy reuse – reduce – recycle, a to prostřednictvím praktických workshopů a zajímavých aktivit.

Na akci se můžete těšit na hosty z televizních pořadů Receptář prima nápadů, Zahradník po ruce a samozřejmě i na Pepu Libického z pořadu Libovky. Společně s nimi budeme dávat druhou šanci věcem, které by jinak skončily na skládce, a učit se novým způsobům, jak využít materiály a suroviny lépe.

Akce je určena jak pro dospělé, tak pro děti, které se mohou podílet na různých tvůrčích aktivitách a soutěžích. Od práce s nářadím po tvoření hudebních nástrojů a výrobu seed bomb, děti se budou mít možnost naučit novým dovednostem a zároveň se dobře bavit.

Lídia Garcia, známá z rubriky Žena za ponkem v pořadu Receptář prima nápadů, předvede svou šikovnou práci se dřevem. Lektoři Cirkulární dílny Jaroměř – Recy upy, Jana Zemanová a Tomáš Mrkvica, se spolu s dětmi nadšeně pustí do tvorby hudebních nástrojů z recyklovaných materiálů.

Tomáš Trejbal se zaměří na zahradničení bez použití chemikálií a představí základy přírodní zahrady, zatímco Václav Jílek a Lenka Kloboučníková z Kořenovek se budou věnovat problematice vody a jejího čištění pomocí kořenových systémů.

Navíc se můžete těšit na soutěže s hodnotnými cenami od Artisan, Remmers, Ceys a Festa, živou hudbu od dua Niko & Elijah a mnoho dalšího!

Akce bude doprovázena Reuse dny pořádanými Reuse Federací, které podporují znovupoužívání a výměnu plně funkčních věcí.

Přijďte se inspirovat a zapojit se do tvůrčího procesu na Reuse ROADSHOW Pepy Libického v OC Plzeň Plaza!

 

Zpět do obchodu